Naše služby

Billboardy

Pronájem reklamní plochy o rozměru 510 x 240 cm / reklamní plochy o rozměru 291 x 151 cm.

Billboardové nadstavby

Pronájem reklamní plochy o rozměru 510 x 70 cm umístěné v horní části billboardu. Vhodné např. pro umístění Vaši webové stránky, či názvu firmy.

Grafické práce a tisk

Nabízíme zpracování grafických návrhů dle Vašich požadavků, tvorbu loga či kompletní Corporate identity. Také nabízíme velkoplošný tisk billboardových papírových plakátů, bannerů, či samolepek.

Billboardy splňují novelu zákona

Zákon o pozemních komunikacích (13/1997 Sb.) Silnice 1. třídy 50 metrů od středu vozovky, silnice 2. třídy 15 metrů od středu vozovky.

 

Volné lokality...

...najdete zde

 

O nás

Společnost EUROBILLBOARD založena v roce 2006 jako první a dlouhou dobu jediná reklamní agentura v České republice poskytovala pronájem reklamních ploch na homologovaných mobilních podvozcích ve formátu eurobillboard (5,1 x 2,4 m). Svým klientům nabízela reklamní plochy ukotvené na speciálně, za tímto účelem zkonstruovaných přívěsech vlastní konstrukce, které máme do dnešní doby chráněné i patenty na Úřadě průmyslového vlastnictví. Za více než 12 let působení na trhu naše společnost získala tisíce spokojených zákazníků, přičemž v mnoha případech za jejich úspěchem stojí právě naše společnost.

Nyní se naše společnost zabývá kromě mobilní reklamy i poskytováním venkovní reklamy na pevně stojících billboardech po celém území republiky. Podělte se o svoji nabídku na našich billboardech i Vy a dovolte nám podílet se na budování úspěchu Vaší společnosti.

 

Proč my?

Již více než dvanáct let poskytujeme našim klientům v oblasti venkovní reklamy komplexní služby, přičemž jsme se za tuto dobu stali lídrem na trhu nejen v jižních Čechách. Naše společnost Vám v rámci propagace Vašeho produktu či firmy navíc zajistí veškeré s tím související služby od zpracováním grafického návrhu, přes tisk až po instalaci samotné reklamy. Ke každému klientovi a jeho požadavkům přistupujeme individuálně a s osobním přístupem všech našich zaměstnanců.

 

EUROBILLBOARD - REKLAMNÍ PLOCHY s.r.o. člen skupiny FISCHER HOLDING a.s.